Kursy hebrajskiego

Szczegóły kursów

OFERTA KURSÓW DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Od września do czerwca prowadzimy regularne kursy, zarówno stacjonarne, jak i online (z reguły są to 3 „semestry” – nasz „semestr” obejmuje 12 spotkań raz w tygodniu – są to +/- 3 miesiące nauki. Po ukończeniu jednego semestru rozpoczyna się następny).

W lipcu i sierpniu prowadzimy wakacyjne kursy intensywne – trwające 2 tygodnie, z zajęciami 4 razy w tygodniu po 3 godziny dziennie.

Nasz aktualny harmonogram kursów znajdziesz tu -> PLAN I PROGRAM ZAJĘĆ JESIEŃ/ZIMA 2023

Najbliższy termin kursu: 19 października, godz. 19.00

Jeśli nie znajdziesz na naszej stronie terminu kursu dla początkujących – odezwij się do nas: schorr@jewish.org.pl. Zapiszemy Cię na listę osób do poinformowania, jak tylko pojawi się dokładny termin kursu. Z reguły otwieramy nową grupę raz na 2 miesiące.

OFERTA KURSÓW DLA OSÓB, KTÓRE JUŻ SIĘ UCZYŁY

Jeśli poziom „Alef” masz już za sobą – znasz litery, podstawowe słownictwo, potrafisz się przedstawić – również, w każdej chwili, możesz dołączyć do naszych kursów!

Informacje o poziomach znajdziesz tutaj -> POZIOMY

Dajemy możliwość bezpłatnego uczestnictwa w pierwszej lekcji – w celu dobrania odpowiedniego poziomu grupy. Nasi lektorzy wesprą Cię podczas dokonywania wyboru – przeprowadzą rozmowę, pomogą też w „uzupełnieniu braków”przed dołączeniem do zajęć.

LEKCJE POKAZOWE

Organizujemy lekcje pokazowe hebrajskiego – zarówno w siedzibie Fundacji, jak i poza nią, podczas różnych wydarzeń – takich jak np. „Festiwal Singera”, „Noc Muzeów”.

(fotki)

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w takiej lekcji – daj nam znać! Jeśli zbierze się grupa 15 chętnych osób postaramy się ją zorganizować. Po lekcji jest możliwość zapisania się na regularny kurs hebrajskiego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *